SUPERBODY 2018 – Eredmények

Grand Prix


Helyezés: 1
Rajtszám: 139
Versenyző neve: Dudás Ádám



Helyezés: 2
Rajtszám: 34
Versenyző neve: Szmereka László



Helyezés: 3
Rajtszám: 11
Versenyző neve: Bereczki Krisztián



Helyezés: 4
Rajtszám: 62
Versenyző neve: Sántha Tamás



Helyezés: 5
Rajtszám: 13
Versenyző neve: Szodoray Máté



Helyezés: 6
Rajtszám: 111
Versenyző neve: Kókai Zoltán



Helyezés: 7
Rajtszám: 121
Versenyző neve: Jolics Tibor



Helyezés: 8
Rajtszám: 137
Versenyző neve: Szépe Nikolas



Helyezés: 9
Rajtszám: 37
Versenyző neve: Nyikos Gábor



Open


Helyezés: 1
Rajtszám: 15
Versenyző neve: Király László



Helyezés: 2
Rajtszám: 50
Versenyző neve: Zoboki Tamás



Helyezés: 3
Rajtszám: 112
Versenyző neve: Rigó Richárd



Helyezés: 4
Rajtszám: 117
Versenyző neve: Nagy Richárd



Helyezés: 5
Rajtszám: 49
Versenyző neve: Szür Zoltán



Helyezés: 6
Rajtszám: 31
Versenyző neve: Apaceller Milán



Helyezés: 7
Rajtszám: 107
Versenyző neve: Kerekes Sándor



Helyezés: 8
Rajtszám: 66
Versenyző neve: Valla Bálint



Helyezés: 9
Rajtszám: 124
Versenyző neve: Hernádi Csaba



Teenager


Helyezés: 1
Rajtszám: 72
Versenyző neve: Rakonczás Péter Márk



Helyezés: 2
Rajtszám: 56
Versenyző neve: Mezei Roland



Athletic 1


Helyezés: 1
Rajtszám: 122
Versenyző neve: Kalas csaba



Helyezés: 2
Rajtszám: 57
Versenyző neve: Szabó Bence



Helyezés: 3
Rajtszám: 77
Versenyző neve: Osváth Csongor



Helyezés: 4
Rajtszám: 149
Versenyző neve: Horváth Balázs



Helyezés: 5
Rajtszám: 46
Versenyző neve: Mészáros László



Helyezés: 6
Rajtszám: 67
Versenyző neve: Teréki Tamás



Athletic 2


Helyezés: 1
Rajtszám: 138
Versenyző neve: Oláh József



Helyezés: 2
Rajtszám: 108
Versenyző neve: Benécs Gábor



Helyezés: 3
Rajtszám: 5
Versenyző neve: Farkas Róbert



Helyezés: 4
Rajtszám: 91
Versenyző neve: Takács László



Helyezés: 5
Rajtszám: 135
Versenyző neve: Horváth Péter



Helyezés: 6
Rajtszám: 48
Versenyző neve: Nemes Donát



Újonc 1


Helyezés: 1
Rajtszám: 136
Versenyző neve: Koncz Tibor



Helyezés: 2
Rajtszám: 59
Versenyző neve: Tischler Csaba



Helyezés: 3
Rajtszám: 21
Versenyző neve: Papilion Attila



Helyezés: 4
Rajtszám: 105
Versenyző neve: Tóth Zsolt



Helyezés: 5
Rajtszám: 19
Versenyző neve: Pálinkás Szabolcs Krisztián



Helyezés: 6
Rajtszám: 143
Versenyző neve: Czifra Péter Gábor



Újonc 2


Helyezés: 1
Rajtszám: 85
Versenyző neve: Szabó József



Helyezés: 2
Rajtszám: 93
Versenyző neve: Gulyás Bálint



Helyezés: 3
Rajtszám: 99
Versenyző neve: Kossa Attila



Helyezés: 4
Rajtszám: 68
Versenyző neve: Bársony Máté



Helyezés: 5
Rajtszám: 116
Versenyző neve: Tóth Attila



Men's Physique 1


Helyezés: 1
Rajtszám: 128
Versenyző neve: Hadler Dávid



Helyezés: 2
Rajtszám: 51
Versenyző neve: Marek György



Helyezés: 3
Rajtszám: 133
Versenyző neve: Bokor Szabolcs



Helyezés: 4
Rajtszám: 22
Versenyző neve: Ésik Zoltán



Helyezés: 5
Rajtszám: 118
Versenyző neve: Kiss Gábor



Helyezés: 6
Rajtszám: 132
Versenyző neve: Gál Bálint



Helyezés: 7
Rajtszám: 58
Versenyző neve: Horváth Ákos



Helyezés: 8
Rajtszám: 38
Versenyző neve: Aykhan Hasanaliyev



Helyezés: 9
Rajtszám: 88
Versenyző neve: László Tamás



Helyezés: 10
Rajtszám: 26
Versenyző neve: Gyurcsik Róbert



Helyezés: 11
Rajtszám: 9
Versenyző neve: Majer Benjámin



Helyezés: 12
Rajtszám: 33
Versenyző neve: Zelei Gábor



Helyezés: 13
Rajtszám: 114
Versenyző neve: Csányi András



Men's Physique 2


Helyezés: 1
Rajtszám: 54
Versenyző neve: Meszlényi Tamás



Helyezés: 2
Rajtszám: 35
Versenyző neve: Májer Krisztián



Helyezés: 3
Rajtszám: 147
Versenyző neve: Árvai Levente



Helyezés: 4
Rajtszám: 101
Versenyző neve: Mikó Márton



Helyezés: 5
Rajtszám: 64
Versenyző neve: Kökény Béla



Helyezés: 6
Rajtszám: 8
Versenyző neve: Czigle Gábor



Helyezés: 7
Rajtszám: 119
Versenyző neve: Gábris Ferenc



Helyezés: 8
Rajtszám: 40
Versenyző neve: Kovács Gergő



Helyezés: 9
Rajtszám: 94
Versenyző neve: Endrődi Péter



Helyezés: 10
Rajtszám: 102
Versenyző neve: Polgár Attila



Helyezés: 11
Rajtszám: 83
Versenyző neve: Kopácsi Norbert



Helyezés: 12
Rajtszám: 75
Versenyző neve: Rácz Ádám



Helyezés: 13
Rajtszám: 79
Versenyző neve: Varga Richard



Wellness


Helyezés: 1
Rajtszám: 120
Versenyző neve: Gazdag Kitti



Helyezés: 2
Rajtszám: 87
Versenyző neve: Kőmíves Erika



Helyezés: 3
Rajtszám: 103
Versenyző neve: Gasztonyi Tina Evelin



Helyezés: 4
Rajtszám: 110
Versenyző neve: Kiss Viktoria



Helyezés: 5
Rajtszám: 39
Versenyző neve: Jobbágy Dóra



Helyezés: 6
Rajtszám: 106
Versenyző neve: Nagy Angéla



Helyezés: 7
Rajtszám: 63
Versenyző neve: Szilágyi Anna



Bikini Fitness Junior


Helyezés: 1
Rajtszám: 130
Versenyző neve: Varga Ildikó



Helyezés: 2
Rajtszám: 123
Versenyző neve: Malejev Lorita



Helyezés: 3
Rajtszám: 43
Versenyző neve: Harasztia Livia



Helyezés: 4
Rajtszám: 90
Versenyző neve: Jáger Zsuzsanna



Helyezés: 5
Rajtszám: 20
Versenyző neve: Sirkó Patricia Alexa



Helyezés: 6
Rajtszám: 150
Versenyző neve: Korádi Boglárka



Helyezés: 7
Rajtszám: 86
Versenyző neve: Huszár Vanessza



Helyezés: 8
Rajtszám: 131
Versenyző neve: Dankó Krisztina



Helyezés: 9
Rajtszám: 65
Versenyző neve: Pék Júlia Katalin



Helyezés: 10
Rajtszám: 148
Versenyző neve: Sándor Dorina



Bikini Fitness 1


Helyezés: 1
Rajtszám: 29
Versenyző neve: Till Bernadett



Helyezés: 2
Rajtszám: 73
Versenyző neve: Gömbi Jarmila



Helyezés: 3
Rajtszám: 80
Versenyző neve: Lengyel Vivien



Helyezés: 4
Rajtszám: 113
Versenyző neve: Katona Sára



Helyezés: 5
Rajtszám: 32
Versenyző neve: Zaláni-Kiss Luca Csenge



Helyezés: 6
Rajtszám: 74
Versenyző neve: Urbán Ágnes



Helyezés: 7
Rajtszám: 98
Versenyző neve: Agócs Beatrix



Helyezés: 8
Rajtszám: 69
Versenyző neve: Gősi Adrienn



Helyezés: 9
Rajtszám: 42
Versenyző neve: Márkus Tímea



Helyezés: 10
Rajtszám: 142
Versenyző neve: Pálinkásné Dulai Ágnes



Helyezés: 11
Rajtszám: 126
Versenyző neve: Márku Anett



Bikini Fitness 2


Helyezés: 1
Rajtszám: 104
Versenyző neve: Benis Vivien



Helyezés: 2
Rajtszám: 52
Versenyző neve: Elek Nikoletta



Helyezés: 3
Rajtszám: 28
Versenyző neve: Aranyos Gabriella



Helyezés: 4
Rajtszám: 125
Versenyző neve: Nagy Hajnalka



Helyezés: 5
Rajtszám: 55
Versenyző neve: Vörös Adrienn



Helyezés: 6
Rajtszám: 97
Versenyző neve: Mitterstiller Nora



Helyezés: 7
Rajtszám: 95
Versenyző neve: Dr. Németh Dominika



Helyezés: 8
Rajtszám: 127
Versenyző neve: Kalicz Tímea



Helyezés: 9
Rajtszám: 141
Versenyző neve: Bánki Anikó



Helyezés: 10
Rajtszám: 71
Versenyző neve: Késmárki Éva Bea



Helyezés: 11
Rajtszám: 76
Versenyző neve: Miterli Mariann



Body Fitness


Helyezés: 1
Rajtszám: 27
Versenyző neve: Opre Alida



Helyezés: 2
Rajtszám: 24
Versenyző neve: Kiss Renáta



Helyezés: 3
Rajtszám: 115
Versenyző neve: Szeiffert-Tézsla Ágnes



Helyezés: 4
Rajtszám: 45
Versenyző neve: Üveges Mónika



Helyezés: 5
Rajtszám: 92
Versenyző neve: Gyenis Judit



Helyezés: 6
Rajtszám: 81
Versenyző neve: Papp Evelin



Helyezés: 7
Rajtszám: 146
Versenyző neve: Darvai Fruzsina



Womens Physique


Helyezés: 1
Rajtszám: 144
Versenyző neve: Dr. Polgár Anita